DKV D2

Teampagina DKV D2

 D2 (4-tal)
Tommy Chen
Donny Dekker
Ishaan Gokoel
Lex Hermsen
Mike Knoef
Alex van der Plas
Iway
 Trainer /coach : Joram de Boer, Matthé Schrijver, Joost Burgerhout, Marcel Jaspers en de A1

Training: veld: dinsdag en donderdag van 18:00 tot 19:00 uur
zaal: dinsdag van 18:00 tot 19:00 uur

Wedstrijden

Geen actueel programma gevonden.

Stand
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 06 (voorjaar)
1Aurora D1650110733538
2Helios D264028564016
3Oranje Nassau D16303650419
4DKV D26303643358
5Stormvogels D16303648426
6Vlug & Vaardig D1630365165-14
7AW.DTV D2600601275-63

Uitslagen
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 06
D4-0602/06 10:30Vlug & Vaardig D1 - DKV D210 - 08
D4-0626/05 10:00DKV D2 - Helios D209 - 02
D4-0612/05 09:00DKV D2 - Oranje Nassau D107 - 09
D4-0628/04 13:00AW.DTV D2 - DKV D201 - 07
D4-0617/04 19:00Aurora D1 - DKV D208 - 06
D4-0607/04 09:30DKV D2 - Stormvogels D106 - 05