Wedstrijdprogramma

week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
22/12 12:30TOP / SolarCompleet 11 - DKV 3Sassenheim
22/12 12:55Velocitas A2 - DKV A1Leiderdorp
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
05/01 13:15TOP / SolarCompleet A6 - DKV A2Sassenheim
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 17:25DKV 1 - Oosterkwartier 1IJmuiden
12/01 16:15DKV A1 - Tempo A3IJmuiden
12/01 15:00DKV A2 - Velocitas A3IJmuiden
12/01 14:00DKV C1 - Oosterkwartier C1IJmuiden
12/01 13:00DKV D1 - Fluks D2IJmuiden
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 13:00Purmer 1 - DKV 1Purmerend
19/01 19:30Tempo 9 - DKV 2Alphen ad Rijn
19/01 12:05VZOD 3 - DKV 3Kudelstaart
19/01 13:30SDO A1 - DKV A2Hillegom
19/01 16:40Swift C2 - DKV C1Amsterdam
19/01 10:00Purmer D1 - DKV D1Purmerend
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 17:30DKV 1 - Zaandam Zuid 1IJmuiden
26/01 16:15DKV 3 - Velocitas 6IJmuiden
26/01 15:00DKV A2 - Vlug & Vaardig A1IJmuiden
26/01 14:00DKV C1 - Rapid C1IJmuiden
26/01 13:00DKV D1 - Celeritas D1IJmuiden
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 18:40DKV 1 - Aurora 1IJmuiden
02/02 17:30DKV 2 - KIOS 3IJmuiden
02/02 16:20DKV 3 - TOP / SolarCompleet 11IJmuiden
02/02 15:10DKV A1 - KZ Danaiden A2IJmuiden
02/02 14:00DKV A2 - Sporting Trigon A1IJmuiden
02/02 13:00DKV C1 - Sporting West C1IJmuiden
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 16:45DTS 1 - DKV 1Enkhuizen
09/02 15:15DTS 2 - DKV 2Enkhuizen
09/02 15:20Helios 3 - DKV 3Limmen
09/02 14:10Helios A1 - DKV A1Limmen
09/02 11:00Helios C1 - DKV C1Limmen
09/02 13:00Stormvogels D1 - DKV D1Uitgeest
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 16:00Tempo A4 - DKV A2Alphen ad Rijn
16/02 16:10Haarlem C2 - DKV C1Haarlem
16/02 12:00Sporting Andijk D1 - DKV D1Andijk
week 8 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
02/03 16:45HBC 1 - DKV 1Heemskerk
02/03 14:15Kleine Sluis 1 - DKV 2Anna Paulowna
02/03 15:30Kleine Sluis 2 - DKV 3Anna Paulowna
02/03 18:40KIOS A1 - DKV A1Nieuw Vennep
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 17:30DKV 1 - WWSV 1IJmuiden
09/03 16:20DKV 2 - TOP / SolarCompleet 7IJmuiden
09/03 15:10DKV 3 - Pernix 6IJmuiden
09/03 14:00DKV A1 - Pernix A2IJmuiden
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 14:35Oosterkwartier 1 - DKV 1Haarlem
16/03 18:10Tempo A3 - DKV A1Alphen ad Rijn
16/03 15:55Velocitas A3 - DKV A2Leiderdorp
16/03 13:30Oosterkwartier C1 - DKV C1Haarlem
16/03 14:10Fluks D2 - DKV D1Noordwijk Zh
week 11 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
23/03 19:40DKV 1 - Purmer 1IJmuiden
23/03 18:30DKV 2 - Tempo 9IJmuiden
23/03 17:20DKV 3 - VZOD 3IJmuiden
23/03 16:10DKV A1 - Velocitas A2IJmuiden
23/03 15:00DKV A2 - SDO A1IJmuiden
23/03 14:00DKV C1 - Swift C2IJmuiden
23/03 13:00DKV D1 - Purmer D1IJmuiden
week 12 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
30/03 13:15Zaandam Zuid 1 - DKV 1Zaandam
30/03 17:30Velocitas 6 - DKV 3Leiderdorp
30/03 13:40Vlug & Vaardig A1 - DKV A2Amsterdam
30/03 14:15Rapid C1 - DKV C1Haarlem
30/03 10:00Celeritas D1 - DKV D1Alkmaar

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten