DKV A1

Teampagina DKV A1

 

A1  
Arline Westmaas Stijn de Boer
Maaike de Graaf Joep Kraaijeveld
Meike Burgerhout Thijs van Mansom
Eva Zijl Sem Leijenaar
Renske Verwoerd Loek Martens
Trainer / coach :
Training: veld:
zaal:
Uitslagen
Breedtekorfbal Junioren poule 008
A-00809/02 14:10Helios A1 - DKV A1 -
A-00802/02 15:10DKV A1 - KZ Danaiden A215 - 16
A-00812/01 16:15DKV A1 - Tempo A317 - 07
A-00822/12 12:55Velocitas A2 - DKV A110 - 09
A-00815/12 14:00Pernix A2 - DKV A107 - 12
A-00808/12 16:10DKV A1 - KIOS A109 - 11
A-00801/12 16:10DKV A1 - Helios A114 - 13
A-00824/11 16:15KZ Danaiden A2 - DKV A112 - 11

Wedstrijdprogramma
Breedtekorfbal Junioren poule 008
02/03 18:40KIOS A1 - DKV A1Estafette, Nieuw Vennep
09/03 14:00DKV A1 - Pernix A2Zeewijk, IJmuiden
16/03 18:10Tempo A3 - DKV A1Rijnstreekhal, Alphen ad Rijn
23/03 16:10DKV A1 - Velocitas A2Zeewijk, IJmuiden

Stand
Breedtekorfbal Junioren poule 008
1KIOS A1761013956134
2Pernix A29603121171098
3KZ Danaiden A29513111161142
4Velocitas A284139103967
5DKV A173046877611
6Tempo A38206492102-10
7Helios A18017187139-52

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten