• DKV (IJ) 1 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bulatoff, JoeriTechnische stafHoofd coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Joram deTeamspeler
    Burgerhout, MeikeTeamspeler
    Graaf, Maaike deTeamspeler
    Leijenaar, SemTeamspeler
    Martens, LoekTeamspeler
    Martens, MaudTeamspeler
    Schrijver, MatthéTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DKV (IJ) 1 (Standaard)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Purmer 176019485912
    2Stormvogels (U) 1750294821210
    3Wolderwijd 17502107941310
    4DKV (IJ) 1740310286168
    5Zaandam Zuid 17304908826
    6Triaz 1710681108-272
    7De Corvers 1600675100-250
  • Eerstvolgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    DKV (IJ) 1

    Standaard

    14,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    12,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide