• DKV (IJ) 1 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bulatoff, JoeriTechnische stafHoofd coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Joram deTeamspeler
    Burgerhout, MeikeTeamspeler
    Kraaijeveld, JoepTeamspeler
    Martens, LoekTeamspeler
    Schrijver, MatthéTeamspeler
    Willemse, NicoleTeamspeler
    Willemse, RianneTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DKV (IJ) 1 (Standaard)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fluks 154016851178
    2Purmer 15401726398
    3Stormvogels (U) 15302625576
    4Olympia (S) 16303616106
    5DKV (IJ) 15113615833
    6Nikantes 151134857-93
    7Triaz 151044067-272
  • Eerstvolgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    DKV (IJ) 1

    Standaard

    12,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide