• DKV (IJ) B1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boer, Joram deTechnische stafHoofd coach
    Jaspers, MarcelTechnische staf
    Kerklaan, RicardoTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 sep. 10:45DKV (IJ) B1 - DSO (A) B1Sportpark Zeewijk (veld)
    25 sep. 10:00Furore B1 - DKV (IJ) B1de Omzoom
    2 okt. 10:45DKV (IJ) B1 - ADOS B1Sportpark Zeewijk (veld)
    16 okt. 10:45DKV (IJ) B1 - Stormvogels (U) B1Sportpark Zeewijk (veld)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 sep.Apollo B1 - DKV (IJ) B110 - 10
  • Poulestanden DKV (IJ) B1 (BN B-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSO (A) B1110012482
    2Furore B111009182
    3Apollo B11010101001
    4DKV (IJ) B11010101001
    5ADOS B100000000
    6Stormvogels (U) B11001412-80
    7Purmer B1100119-80
rfwbs-slide