Wedstrijdprogramma

week 35 : van dinsdag 3 september 2019 t/m maandag 9 september 2019
07/09 14:30Purmer 1 - DKV 1Purmerend
08/09 10:00Blauw-Wit 6 - Aurora / DKV 3Amsterdam
08/09 12:30KZ / Thermo4U 9 - Aurora / DKV 4Koog ad Zaan
07/09 11:00DKV / Aurora 5 - Oranje Nassau 2IJmuiden
07/09 12:30DKV / Aurora 6 - Haarlem 3IJmuiden
07/09 11:30DKV Victoria 5 - DKV / Aurora 7Diemen
07/09 14:00Helios A2 - DKV / Aurora A2Castricum
07/09 17:30Aurora / DKV A1 - Pernix A2Haarlem
07/09 11:30Rapid C1 - DKV C1Haarlem
07/09 10:30Helios D1 - DKV D1Castricum
07/09 11:30Sporting West / Argus E2 - DKV E1Amsterdam
week 36 : van dinsdag 10 september 2019 t/m maandag 16 september 2019
14/09 15:30DKV 1 - Amsterdam 1IJmuiden
15/09 10:30Aurora / DKV 4 - Zaandam Zuid 2Haarlem
14/09 13:00Argus 2 - DKV / Aurora 5Weesp
15/09 11:50Aurora / DKV 3 - Sporting Trigon 5Haarlem
14/09 14:15DSO 3 - DKV / Aurora 6Alkmaar
14/09 14:10DKV / Aurora 7 - Badhoevedorp 4IJmuiden
14/09 14:00TOP / SolarCompleet A4 - Aurora / DKV A1Sassenheim
14/09 12:45DKV / Aurora A2 - KZ / Thermo4U A4IJmuiden
14/09 11:45DKV C1 - Helios C1IJmuiden
14/09 10:45DKV D1 - WWSV D2IJmuiden
14/09 09:45DKV E1 - Rapid E2IJmuiden
week 37 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
21/09 15:30Triaz 1 - DKV 1Amstelveen
22/09 10:30Oosterkwartier 3 - Aurora / DKV 3Haarlem
22/09 11:30OKV 6 - Aurora / DKV 4Oostzaan
21/09 12:00DKV / Aurora 5 - Helios 3IJmuiden
21/09 17:00Rapid 3 - DKV / Aurora 6Haarlem
21/09 17:00Huizen 3 - DKV / Aurora 7Huizen
21/09 17:00KIOS A2 - Aurora / DKV A1Nieuw Vennep
21/09 11:00Rapid A1 - DKV / Aurora A2Haarlem
21/09 11:00DKV C1 - Aurora C1IJmuiden
21/09 12:00DKV D1 - Stormvogels D2IJmuiden
21/09 11:00DKV E1 - Oosterkwartier E1IJmuiden
week 38 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
28/09 15:30DKV 1 - Oosterkwartier 1IJmuiden
29/09 11:50Aurora / DKV 3 - Oosterkwartier 3Haarlem
28/09 12:30Helios 3 - DKV / Aurora 5Castricum
28/09 14:10DKV / Aurora 6 - Rapid 3IJmuiden
29/09 10:30Aurora / DKV 4 - OKV 6Haarlem
28/09 12:50DKV / Aurora 7 - Huizen 3IJmuiden
28/09 11:30DKV / Aurora A2 - Rapid A1IJmuiden
28/09 17:30Aurora / DKV A1 - KIOS A2Haarlem
28/09 16:15Aurora C1 - DKV C1Haarlem
28/09 13:15Stormvogels D2 - DKV D1Uitgeest
28/09 10:00Oosterkwartier E1 - DKV E1Haarlem
week 39 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
05/10 16:15Stormvogels 1 - DKV 1Uitgeest
05/10 14:10Oranje Nassau 2 - DKV / Aurora 5Amstelveen
05/10 14:30Haarlem 3 - DKV / Aurora 6Haarlem
06/10 14:30Aurora / DKV 3 - Blauw-Wit 6Haarlem
05/10 13:30DKV / Aurora 7 - DKV Victoria 5IJmuiden
06/10 13:10Aurora / DKV 4 - KZ / Thermo4U 9Haarlem
05/10 10:30Pernix A2 - Aurora / DKV A1Leiden
05/10 12:00DKV / Aurora A2 - Helios A2IJmuiden
05/10 11:00DKV C1 - Rapid C1IJmuiden
05/10 12:00DKV D1 - Helios D1IJmuiden
05/10 11:00DKV E1 - Sporting West / Argus E2IJmuiden
week 40 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
12/10 15:30DKV 1 - DOC 1IJmuiden
13/10 13:00Sporting Trigon 5 - Aurora / DKV 3Leiden
13/10 13:05Zaandam Zuid 2 - Aurora / DKV 4Zaandam
12/10 14:10DKV / Aurora 5 - Argus 2IJmuiden
12/10 12:40DKV / Aurora 6 - DSO 3IJmuiden
12/10 11:00Badhoevedorp 4 - DKV / Aurora 7Badhoevedorp
12/10 14:30KZ / Thermo4U A4 - DKV / Aurora A2Koog ad Zaan
12/10 17:30Aurora / DKV A1 - TOP / SolarCompleet A4Haarlem
12/10 11:30Helios C1 - DKV C1Castricum
12/10 11:45WWSV D2 - DKV D1Wijdewormer
12/10 09:30Rapid E2 - DKV E1Haarlem
week 41 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
19/10 15:30De Corvers 1 - DKV 1Hilversum
week 42 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
26/10 15:30DKV 1 - Purmer 1IJmuiden

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten